SOCIAL

22. 5. 2017

518

______________________________________________________________

JAK UDĚLAT NAROZENINOVOU VÝZDOBU ZA PÁR KAČEK?
______________________________________________________________


Úplně jednoduše! Stačí o tom vědět dostatečně dopředu! Moje máma totiž slaví letos půl století a bude velká párty! A tak jsem se chytla výzdoby... Dám vám dneska pár tipů na to, jak udělat fajn a levnou výzdobu.

1.) VĚDĚT O OSLAVĚ S DOSTATEČNÝM PŘEDSTIHEM - A to hlavně proto, že většinu věcí budete objednávat ze zahraničí, kde to výjde podstatně levněji než u nás. Já totiž už od loňského roku projíždím EBAY.com a objednávám všemožný serepetičky.

2.) VYBRAT BARVU - Je asi to nejzásadnější pro jakoukoliv oslavu. Být to oslava moje, tak si vyberu nějakou pastelovou barvu, ale protože vím, že máma zbožňuje modrou, nerozmýšlela jsem se ani minutu. Barva je hrozně důležitá, protože podle toho můžete řídit všechny další kroky. Když třeba nevíte jaké koupit balónky, jaké ubrousky nebo svíčky... Když víte barvu, vyhráli jste. Víte to nejhlavnější.

3.) INSPIROVAT SE - Když už víte, kdy bude oslava a jakou bude mít barvu, není nic jednoduššího, než se podívat na nějaké inspirační obrázky. Jak asi všichni víte, v téhle záležitosti je nejlepším pomocníkem PINTEREST. Já vyhledávala převážně: "blue birthday party".

4.) PROZKOUMAT TRH - Ne, že by u nás nebyly specializované eshopy a obchody, kde by se dala výzdoba na párty koupit, ale zahraniční prodejci vám ušetří nějaké koruny. Když totiž víte, že oslava bude za půl roku, máte dostatek času objednat dekorace třeba z Anglie, Ameriky nebo Číny. Tak třeba nafukovací písmena H-A-P-P-Y-B-I-R-T-H-D-A-Y jsem pořídila za nějakých 60káčé (celý nápis), na čeksých eshopech je jedno písmenko za dvacku.

5.) NAKUPOVAT NÁHODNĚ - Může se stát, že nad některými věcmi nebudete ani přemýšlet, že by na oslavě mohly být, ale vy na ně narazíte. Proto je dobré prolízat obchody jako jsou KIK, PEPCO, JYSK nebo IKEA, kde občas narazíte na zlevněné kousky. A ty se vám na oslavu můžou hodit! Já třeba v KIKu narazila na stříbrné svícny, které byly zastrčené ve zlevněném koutku a z původní ceny 119káče jsem si je nesla k pokladně za vítězných 25! 


Magdalena SobeckMagdalena Sobeck


Magdalena Sobeck


Magdalena Sobeck


3 komentáře:

 1. Krásný článek. Já se také snažím dělat takové oslavy. Hlavě tedy na Vánoce a Silvestr, ale postupem času chci i narozky a svátky. Miluji, když se s tím člověk dělá děsně dlouho, každý detail promyslí a pak to nadšení blízkých je pro mě odměnou ;)

  Kačka ze SISTERSHOODS

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky.) To je fajn, že je taky někdo takový! Chce to jen čas a všechno s ekrásně stihne.

   Vymazat
 2. Úžasný článek! Já narozeninové oslavy miluji a když jsou takhle krásně nastrojené, tak o to více! Na ali nakupuji a často tam tyto věci zahlédnu! Zatím jsem si objednala taková ta veliká nafukovací písmena v růžové a zlaté barvě a nelituji ^^ A musím poznamenat, že jsi to sladila perfektně! :-)

  Pája, tp-bloggers

  OdpovědětVymazat