SOCIAL

22. 10. 2017

560

______________________________________________________________

5 JEDNODUCHÝCH TIPŮ, JAK PŘEŽÍT PODZIM
______________________________________________________________


Dnes je přesně ten den, kdy proklínáte podzimní počasí. Venkovní teplota se nevyhoupne přes 10°C, od rána prší a pokud musíte vytáhnout paty z domu, zbyde z vás jen promoklý a promrzlý mračoun! Poradím vám, jak podzim přežijete:

1. RADA ČÍSLO JEDNA: Stáhněte si aplikaci na počasí. Není nic jednoduššího, než vědět, jak bude příští den. Podzim je nevyzpytatelný a i když se ráno tváří pěkně mrazivě, odpoledne se klidně můžete roztopit.

2. RADA ČÍSLO DVĚ: Čaj, čaj a zase čaj! Zázvorový, černý, zelený, bylinkový, porcovaný, sypaný... Je to celkem jedno, hlavně ho pijte. Nic vás totiž nezahřeje víc!

3. RADA ČÍSLO TŘI: Hudba! Filmy a seriály jsou sice super, ale koukat na ně každý den do úplného zblbnutí není úplně fajn. Obšas není na škodu "vypnout" a jen tak se zaposlouchat.

4. RADA ČÍSLO ČTYŘI: Zapněte světýlka. Během ponurého podzimního počasí ubývá denního světla. Zpříjemněte si dřívější stmívání světýlkama, které si naaranžujete po bytě/pokoji/domě. Mimochodem právě mají v PEPCO svítíci řetěz za 59,-.

5. RADA ČÍSLO PĚT: Zkombinujte to! Horký čaj, oblíbená kapela/soundtrack/playlist na Spotify a světýlka všude! Jedině tak se podzim dá přežít. Teda alespoň ten chladný a ošklivý.

4 komentáře: