SOCIAL

29. 3. 2018

597

______________________________________________________________

UŽ JE TO TADY?
______________________________________________________________


Myslim jaro. Už by vážně mohlo přijít to opravdové jaro, nemyslíte? Ráda bych už nosila slip-ony, kecky anebo přinejmenším obuv bez kožichu! Každé ráno naivně koukám na předpověď a opakované zklamání z nízkých teplot už mě vážně nebaví. Tak snad se brzo dočkám! 

7 komentářů:

 1. Magdaleno, čekám s Vámi:-). Krásné Velikonoce přeji. Ida

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den slečno Magdaleno, nejdříve bych Vám rád popřál požehnané Velikonoce a pokud jde o to jaro, já si myslím, že Vy asi čekáte nejvíc na to co je s jarem spojené a tím je láska. Té se skutečně nejlépe daří na jaře, což jsem sám poznal když jsem právě na jaře potkal svou první lásku, a byla to láska na první pohled jako trám. Bylo to úžasné i když pak k ničemu nedošlo, protože já byl tehdy ještě hrozně nesmělý. Ale tohle se Vám snad nestane a až potkáte toho pravého, zažijete všechny radosti lásky, jež vám jedině láska může dát. Rád bych Vás teď pozval na můj web na adrese: http://poznamkyv.sweb.cz, ale dejte si pozor, ať máte na začátku http a ne https. S tím s to totiž nefunguje. Doufám, že se Vám můj web bude líbit a Vy se na něj občas vrátíte. To je vše, budu Vás sledovat. Hezký den. Váš Václav Strach.

  OdpovědětVymazat
 3. Já už v půlce března z trucu začala nosit tenisky. No, ne vždy to byla úplná výhra, ale třeba dneska je hezky, takže nelituju.

  Dokonalý tabu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jak to proboha děláš? Já bych asi už nikdy nerozmrzla. Ještě před pár dny jsem chodila v zimních botech s hrubýma ponožkama:D

   Vymazat
 4. Ta kabelka je nádherná! Taky se jara stále nemůžu dočkat, jsem teď v UK a dneska nám tu celý den prší a fouká.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju, kabelka je z Primarku. Kupovala jsem ji loni touhle dobou... Asi už sehnat nepůjde, ale jak znám Primark, něco podobného tam rozhodně najdeš.)
   Zdravím do UK

   Vymazat