SOCIAL

3. 4. 2018

598

______________________________________________________________

MENTOLOVÉ DOPLŇKY
______________________________________________________________


Já to vážně neplánovala. Nemám ráda, když je interiér sladěný do jedné barvy. Jenže... To by v mých oblíbených obchodech nesměly být zrovna mentolové doplňky za hubičku. Jako nemám jich moc, ale na to, že jsem to neplánovala, se mi to celkem zvrhlo. Chundelatý povlak na polštář je z PEPCA, mentolový retro budík jsem ulovila kdysi na blešáku v Ostravě a kovové koše jsou taky z PEPCA. Mimochodem to je můj malý tip, jak ulovit levnou variantu úložného prostoru do policového dílu KALLAX z IKEA. Tyhle košíky tam totiž padnou jak ulité. Celkem náhodně jsme za poslední dobu kupovala i různé bločky a zápisníky právě v mentolové barvě. Třeba MEMORY BOOK, který jsem si dovezla z Londýna mi do mého malého království skvěle zapadá. A palmička v mentolovém květináči je darovaná.

Co vy a mentolová? Myslíte, že bude ještě nějakou chvíli T R E N D Y nebo ji za pár měsíců vyměním za jinou?


P.S.: BELLAROSE.CZ slaví dneska narozeniny a je tam všechno k dispozici o 20 % levnějšíTak možná právě tam objevíte ten svůj nej MENTOLOVÝ kousek. 

Mrkněte T A D Y.

5 komentářů:

 1. Mentolová se mi teď začíná hrozně líbit. Na to, že jsem vždycky byla "BLACK IS ALL I NEED" osoba, začínají se moje barevné priority značně měnit.

  Jo, jinak PEPCO je téměř můj druhý domov. Což je docela děsivý, protože vždycky když jdu do nákupáku, nemířím nikam jinam.. JENOM TAM..


  Dokonalý tabu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ufff, moje řeč. PEPCO je děsný mor... Ale musím se pochválit, že se mi párkrát adařilo odejít bez ničeho!

   Vymazat
 2. Vypadá to moc hezky, mentolové doplňky mám moc ráda, snažím se tak ladit obývací stěnu.. navíc do pepca chodím fakt často a moc se mi tam líbí :D

  OdpovědětVymazat
 3. Děkuji Veru, komu by se tam nelíbilo, že?.)

  OdpovědětVymazat