SOCIAL

18. 4. 2018

601

______________________________________________________________

DIY NÁVOD: JAK SI JEDNODUŠE UDĚLAT FOTOGENICKÝ RÁMEČEK
______________________________________________________________


Pinterest je takových rámečků plný. Tak si říkám, že to nemůže být žádná věda. A ona taky není. Navíc to vypadá skvěle! Pojďte si se mnou udělat takové malé DIY.

CO K TOMU BUDETE POTŘEBOVAT?

🌵 Plakát - To je asi ta nejdůležitější věc "co vlastně budete rámovat?". Já jsem použila můj oblíbený kaktusový plakát. Pokud se vám líbí, stále je k mání na TOMTO ODKAZE.

🌵 Dřívka - Volila klasické placaté, ale viděla jsem varinatu i s kulatými v kombinaci s balícím papírem. KOUKNĚTE TADY. Dřívka seženete v jakémkoliv hobby obchodě.

🌵 Provázek - klasický motouz, zlatá nitka nebo obyč bílý, který jsem použila já. Tady je to vyloženě na vaší fantazii. Provázek můžete sladit s grafikou. Ale co si budem povídat... Bílá je vždy sázka na jistotu.

🌵 Metr, nůžky, tužka - Asi všichni chápeme, že tyhle pomocníky potřebujeme, požadujeme-li dobře odvedenou práci. Ale kdo má rád chaos a symetrii nenávidí, nechť tyhle pomůcky zahodí.

🌵 Lepidlo - Já použila klasickou tavnou pistoli. Je to asi nejspolehlivější a nejrychlejší lepící pomůcka vůbec.

A postup už vidíte na fotkách. Odměříte si z každé strany dřívko tak, aby byl obrázek na středu. Vezmete lepící pistoli a lepíte o sto šest. Pěkně dřívko po dřívku a na vrchní část lepíme i provázek. 

MÁTE HOTOVO? 

Podělte se se mnou o fotky
Označte mě s vaším výtvorem na instagramu #magdalenasobeck nebo mi pošlete foto do mejlu. Ráda se pokochám! 

Žádné komentáře:

Okomentovat