SOCIAL

10. 3. 2014

242

___________________________________________________________________

Střípky z bytu
___________________________________________________________________Ani jsem se nenadála a už bydlíme ve vlastním. Teď už nebudu řešit, jestli si mám koupit červenej nebo vínovej lak na nehty, jestli si koupit tmavě modrý nebo světle modrý džíny... Zahazuju všechny svý rozmary a přemněňuju se na ženu v domácnosti. Studující, pracující, ale hlavně šťastná, že jsme tam, kde jsme. Koukněte na první sbírku fotek z novýho bytu, já jdu dělat oběd (rozuměj něco rychlýho, instantního a hlavně levnýho)!A kouknětě na desáté číslo UNDERGROUNDU, máme tam s Dennie fotky.


8 komentářů:

 1. Moc moc pěkný, vše :) a s tou přeměnou na ženu v domácnosti.. úplně rozumím ;)

  OdpovědětVymazat
 2. Bomba! :O Skvělé fotky... Tak ať se Magdince v domácnosti daří! :D

  OdpovědětVymazat
 3. To je úžasný,hrozně moc obdivuju ty doplnky v bytě, protože přítel na ně není, no. Každopádně taky ráda chodím po obchodech a koukám po něčem do bytu, než po lacích a džínách..:))

  OdpovědětVymazat
 4. Tak to nejvic chapu! Dneska jsou to tri mesice, co jsem se odstehovala od rodicu a bydlim s pritelem a ty tam jsou casy nakupovaci a zkraslovaci.. :) Ale co se tyce toho jidla, tak instantni je nejen nedobry, ale ani nevyjde zas tak levne! Po case clovek pochyti par triku a obzvlaste ve vice lidech se da varit levne a dobre, kdyz nad tim clovek trochu premysli :) Drzim palce, at se ti pekne zije! Zdravi "taky_novopecena_zena_v_domacnosti" :))

  OdpovědětVymazat
 5. Odkud máš prosím tu kebelku ve tvaru mraku?:)

  OdpovědětVymazat