SOCIAL

30. 11. 2014

273

______________________________________________________________

WATCHAWEARIN.COM
______________________________________________________________

Máš plné skříně oblečení, které nenosíš? Začni prodávat na WATCHAWEARIN.COM!


Stává se to každé z nás. Nový svetřík, nový šátek, nový křivák za peníze od narozenin a potom – ach ne – podzimní výprodej a slevy. Skříně praskají ve švech, boty skladujeme pod postelí. Při každé nové příležitosti však zjišťujeme, že stále nemáme co na sebe. Popřípadě máme a tím hůř, protože se nám vnucují myšlenky o radikálním protřídění šatníku. Máš podobné problémy? Přidej se k nám na Watchawearin!
Watchawearin je slibný ambiciózní projekt zaměřený nejen na prodej oblečení, ale také na přidávání a hodnocení outfitů. A pro ty z vás, které jste s obsahem své skříně spokojené, je tu dokonce blog! Každý den je pro vás nachystaný článek, ať už z oblasti módy, kosmetiky, zdraví, výživy a spousty dalších zajímavých témat. Chceš začít prodávat oblečení? Zaregistruj se přes svůj účet na Facebooku nebo přes e-mail a začni nahrávat fotky outfitu nebo oblečení. Nezapomeň přitom na důkladný popis a vyplnění všech důležitých údajů, aby tvůj předmět či outfit šel snadno dohledat potenciálními kupujícími. A pozor, za prodávání na Watchawearin neplatíš žádnou provizi!

Baví tě sledovat, co mají ostatní na sobě a hledat inspiraci na vlastní outfity? Na Watchawearin můžeš vyhledávat outfity ostatních a filtrovat je podle značky, příležitosti a stylu. Své oblíbené outfity si můžeš uložit, nebo dokonce začít sledovat jejich autora. Na blogu se dozvíš něco nového každý den! Píšeme o módě, najdeš u nás ale i recenze na kosmetiku, tipy na zdravé stravování a spoustu dalšího. Baví tě psaní článků? Chceš si vyzkoušet práci v redakci? Pošli nám pár vět o sobě na martina.hatonova@seznam.cz a přidej se k nám!
Tak co, připojíte se ke komunitě Watchawearin?

2 komentáře:

  1. Ach, tak to jsem rada, že vzniklo něco podobneho jako votocvohoz konečně. Ne že bych ho neměla rada, ale čim vic takovych zajimavych stranek, tim lepe :).

    OdpovědětVymazat
  2. To je bezva! Na votočvohoz mě začíná čím dál tím víc věcí štvát :D

    http://ordinary-silly-things.blogspot.com

    OdpovědětVymazat